HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Hosgeldiniz
Sitemizi Daha Kaliteli Kullanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR
HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Hosgeldiniz
Sitemizi Daha Kaliteli Kullanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  T.P.FT.P.F  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR

3 posters
YazarMesaj
Z3H1r
Admin
Admin
Z3H1r

HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Empty
MesajKonu: HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR   HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 3:31 am

Türk Pirelli İlköğretim Okulu Spor Salonu nda önceki gün Erkekler ve Kızlar Yıldızlar Hentbol İl Birinciliği karşılaşmaları oynandı. Her müsabakanın ardından heyecan artarken, rakiplerine üstünlük sağlayan takımlar galibiyetin keyfini doyasıya yaşıyor

İstasyon İlköğretim zorlandı

Türk Pirelli İlköğretim Okulu Spor Salonu'nda önceki gün dört maç yapıldı. Günün ilk maçında kızlar kategorisinde ev sahibi ekip Türk Pirelli İlköğretim Okulu, Gebze ekibi Barbaros İlköğretim Okulu'nu zorlanmadan 13-2yenmeyi başarırken, ikinci maçta Köseköy İstasyon İlköğretim Okulu turnuvanın tek Dilovası ekibi Can Gülmen İlköğretim Okulu'nu 6-3 yenmeyi başardı. Erkekler kategorisinin ilk maçında ise Özel Erkul Turnagür İlköğretim Okulu ile Osmangazi İlköğretim Okulu karşı karşıya geldi.

Favoriler zorlanmadan kazandı

Osmangazi İlköğretim Okulu iddialı rakibi Özel Erkul Tuna Gür İlköğretim Okulu karşısında 20-14 kazanmayı başardı. Günün son maçında ise turnuvanın favori takımlarından Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlköğretim Okulu, Gebze Koç İlköğretim Okulu karşısında zaman zaman zorlanmasına rağmen maçın genelinde ortaya iyi bir mücadele koydu ve bunu skora yansıtarak karşılaşmayı 19-16 kazanmayı başardı

TÜRK PİRELLİ İ.Ö.O: 13

BARBAROS İ.Ö.O: 2

SALON: Türk Pirelli İlköğretim Okulu

HAKEMLER: Cemal Budak **, Bünyamin Urtekin **

TÜRK PİRELLİ İLKÖĞRETİM OKULU: Kübra **, Seher **, Merve **, Pınar **, Nurcan ***, Tuba **, Gözdenur ***, Tuğçe **, Elif **, Leyla ***, Melda **, Semanur **, Dilara ***, Tülay ***

BARBAROS İ.Ö.O: Dilan *, Ruken *, Rabia *, Dilek **, Merve *, Hümeyra **

GOLLER: Nurcan (5), Gözdenur (2), Tuğçe (2), Leyla, Dilara, Tülay (2), Dilek, Hümeyra

DEVRE: 9-0

SONUÇ: 13-2

KÖSEKÖY İSTASYON İ.Ö.O: 6

DİLOVASI CAN GÜLMEN İ.Ö.O: 3

HAKEMLER: Yüksel Çalkuç **, Cennet Yılmaz **

KÖSEKÖY İSTASYON İ.Ö.O: Aysun **, Kadriye **, Sinem **, Ceylan **, Aylin **, Sultan **, Sümeyye **, Aysun Almalı ***, İrem **, Merve ***, Kübra ***, Sümeyye Doğan **, Havva ***

DİLOVASI CAN GÜLMEN İ.Ö.O: Kübra **, Kader ***, Merve **, Nazlıcan ***, Şeyma **, Seda **, Ebru **, Fatma ***, Tuğçe **, Duygu **, Tuğba **, Zehra **

GOLLER: Aysun Almalı, Merve, Kübra (3), Havva, Kader, Nazlıcan, Fatma

DEVRE: 4-1

SONUÇ: 6-3

ÖZEL ERKUL TUNAGÜR İ.Ö.O: 14

OSMANGAZİ İ.Ö.O: 20

HAKEMLER: Fuat Çam **, Yüksel Çalkuç **

ÖZEL ERKUL TURNAGÜR İ.Ö.O: Mustafa **, Bilal ****, Faruk **, Tarık **, Tahacan **, Ebeytullah **, Sabri **, Baturalp **, Emre ***, Hüseyin **, Enes **

OSMANGAZİ İ.Ö.O: Aykut **, Melih **, Deniz **, Mert **, Oğuz **, Atakan ***, Murat ***, Burak ***, Emirhan ****, Baturalp **, Sercan **

GOLLER: Bilal (11), Emre (3), Atakan (2), Murat, Burak (4), Emirhan (13)

DEVRE: 7-11

SONUÇ: 14-20

ALBAY İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU İ.Ö.O: 19

GEBZE KOÇ İ.Ö.O: 16

SALON: türk Pirelli İlköğretim Okulu

HAKEMLER: Fuat Çam **, Eyüp Akgün **

ALBAY İBRAHİM KARAOĞLANOĞLU İ.Ö.O: Enes **, Batır ***, Oktay **, Enes **, Talha **, Emre ***, Burak ***, Onur **, Burak Akbaş ***, Emrecan **, Furkan **, Ahmet **, Burakcan ***, Cihat ***

GEBZE KOÇ İ.Ö.O: Umut **, Berkay **, Ahmet **, İsmail **, Refref ***, Oğulcan ****, Ferhat **, Yunus ***, Zekeriya ***, Doğukan ***, Bedirhan **, Sezer **, İsa **

GOLLER: Batır, Emre (5), Burak (4), Burak Akbaş (2), Burakcan (3), Cihat (4), Refref, Oğulcan (9), Yunus (4), Zekeriye, Doğukan

DEVRE: 11-7

SONUÇ: 19-16
Lord41
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR   HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 8:33 pm

paylaşımın güzel Very Happy saol farao farao
hacker41
Admin
Admin
hacker41

MesajKonu: Geri: HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR   HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 9:20 pm

Pek Bi Gereği Yoq Çünkü Maçları İzledik Very Happy
Lord41
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR   HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 9:08 pm

ya izlemeyenler

bide spor ilgili mesajları spor bölümüne atın
Z3H1r
Admin
Admin
Z3H1r

MesajKonu: Geri: HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR   HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 10:15 pm

evet ya izleyemeyenler Konu Spor Bölümü Hentbol Forumuna Taşınmıştır İlginiz İçin Teşekkür Ederim Sayın Lord41...

HENTBOLCULAR FIRTINA GİBİ ESİYOR
1 sayfadaki 1 sayfası