Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Hosgeldiniz
Sitemizi Daha Kaliteli Kullanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR
Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Hosgeldiniz
Sitemizi Daha Kaliteli Kullanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  T.P.FT.P.F  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi

5 posters
YazarMesaj
Z3H1r
Admin
Admin
Z3H1r

Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Empty
MesajKonu: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimePerş. Nis. 09, 2009 1:01 am

2007-2008 öğretim yılında yaptıkları Toplam Kalite Yönetimi çalışmaları kapsamında Gölcük´te düzenlenen yarışmada 8 okulun arasından birinci olan Gölcük İmam Hatip Lisesi ilde de birinci olarak Ankara´da yapılan yarışmalar sonucu teşvik ödülü ile ödüllendirildi. Geçen gece İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çalışmalarda emeği geçen öğretmenlere takdir belgesi verildi.

İl Milli Eğitim yalnız bırakmadı
Geceye İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Kurtoğlu, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sülayman Hasanoğlu, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Gölcük İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İrfan Zeri Er, Nuh Çimento İlköğretim Okulu Müdürü Naci Kılıç, Ford Otosan İlköğretim Okulu Müdürü Bahtiyar Gürsoy, Türk Pireli İlköğretim Okulu Din Kültürü Öğretmeni Sait Kocadede, Ulugazi İlköğretim Okulu sınıf öğretmeni Mualla Koyuncu, toplam kalite yönetimi il formatörleri ve İmam Hatip Lisesi öğretmenleri katıldı.

Slayt izlendi
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasından sonra konuklara Gölcük İmam Hatip Lisesi´nin toplam kalite çalışmalarıyla ilgili slayt gösterimi yapıldı. Slaytta Gölcük İmam Hatip Lisesi´nin hem iç düzen hem de çevre düzenlemesi ile ilgili çalışmaları gösterildi.

Ekibi kutladı
Gecede konuşma yapan Kurtoğlu, “İl Milli Eğitim Müdürümüz tebriklerini iletti. Toplam kalite yönetiminin önemini biliyoruz. Ciddi performans gösteren bu ekibi kutluyorum. Çalışmalarınızdan dolayı başarılar diliyorum” dedi.

İkramda bulunuldu
Kurtoğlu, emeği geçen öğretmenlere takdir belgesi verdi. Gece İmam Hatip Lisesi Müdürü Mustafa Şahin´in konuklarına yemek ikram etmesiyle son buldu. Haber: Hande Geyik-Kemal Tosun
OnuR ALp
Admin
Admin
OnuR ALp

MesajKonu: Geri: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 3:22 am

Sait Hoca Ya Az Bile vermişler Odaha fazlasına layik cheers
Z3H1r
Admin
Admin
Z3H1r

MesajKonu: Geri: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 1:04 pm

Bencede...
kozbişo
Yeni Üye
Yeni Üye
kozbişo

MesajKonu: Geri: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 1:01 am

sAİT HOCA bitanedir yaaaa Laughing
zeus41
Admin
Admin
zeus41

MesajKonu: Geri: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:25 pm

sağol bilgi için
zeus41
Admin
Admin
zeus41

MesajKonu: Geri: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 7:28 pm

Sait öğretmen kadar iyisi yokbence o taktir almalı
kaos41
Co-Admin
Co-Admin
kaos41

MesajKonu: Geri: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 6:06 pm

ne taktiri kupa taktir almalı sadece taktirle olmuyo yaşa SAİT ÖĞRETMEN cheers
zeus41
Admin
Admin
zeus41

MesajKonu: Geri: Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi   Öğretmenlere Taktir Belgesi Verildi Icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 2:47 am

hehhehe

1 sayfadaki 1 sayfası