LimeWire Ve Ares Hosgeldiniz
Sitemizi Daha Kaliteli Kullanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR
LimeWire Ve Ares Hosgeldiniz
Sitemizi Daha Kaliteli Kullanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  T.P.FT.P.F  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

LimeWire Ve Ares

3 posters
YazarMesaj
hacker41
Admin
Admin
hacker41

LimeWire Ve Ares Empty
MesajKonu: LimeWire Ve Ares   LimeWire Ve Ares Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 9:45 pm

Arkadaşlar bu programlar P2P programlarıdır.Müzik Video Veya Dosya İndirmenize Yardımcı Olur Ayrıca Ares'te Chat odaları var ve türk de var benim tavsiyem ares...

LimeWire:

Tanıtım:
LimeWire Basic, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

Yazılım özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra "Search"(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Yazılım size dosyanın bulunduğu tüm kaynakları indirilme sayısına göre sıralayacaktır. En çok innDirilme yapılan kaynağın en güvenli ve en hızlı kaynak olduğu varsayımına güvenebilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz

Ares Lite Edition(Favorim):

Tanıtım:
Ares, açık kaynak kodlu ve ücretsiz popüler bir dosya paylaşım programıdır. Resim, müzik, video, yazılım ve döküman gibi birçok dosya türünde paylaşım yapabilmenizi sağlayan Ares ile dosyalarınızı doğrudan kolay bir şekilde Ares dağıtım ağında yayınlayabilir, diğer kullanıcılar tarafından paylaşılmış dosyaları indirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Ares ile sohbet odalarına girerek ya da kendi kanalınızı açarak yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz

En son Admin tarafından Cuma Nis. 10, 2009 7:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
OnuR ALp
Admin
Admin
OnuR ALp

LimeWire Ve Ares Empty
MesajKonu: Geri: LimeWire Ve Ares   LimeWire Ve Ares Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 9:57 pm

areste güzel de bence en iyisi limewire
hacker41
Admin
Admin
hacker41

LimeWire Ve Ares Empty
MesajKonu: Geri: LimeWire Ve Ares   LimeWire Ve Ares Icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 2:36 am

Herkesin Zevki Başkadır:D Ama Ares te bide Chat war
Z3H1r
Admin
Admin
Z3H1r

LimeWire Ve Ares Empty
MesajKonu: Geri: LimeWire Ve Ares   LimeWire Ve Ares Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 11:37 pm

Hepsinde Var Eren

Ama Aresin Tasarım Bence Daha Güzel...
hacker41
Admin
Admin
hacker41

LimeWire Ve Ares Empty
MesajKonu: Geri: LimeWire Ve Ares   LimeWire Ve Ares Icon_minitimeCuma Nis. 10, 2009 7:33 pm

Ben Bulamadım Very Happy
OnuR ALp
Admin
Admin
OnuR ALp

LimeWire Ve Ares Empty
MesajKonu: Geri: LimeWire Ve Ares   LimeWire Ve Ares Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 3:08 am

Lime Wirenini Üstüne Program tanımam
Z3H1r
Admin
Admin
Z3H1r

LimeWire Ve Ares Empty
MesajKonu: Geri: LimeWire Ve Ares   LimeWire Ve Ares Icon_minitimeC.tesi Nis. 11, 2009 10:41 pm

Konu Sabitlenmiştir...

LimeWire Ve Ares
1 sayfadaki 1 sayfası