Sitemizi Daha Kaliteli Kullanmak İçin Lütfen Üye Olun

1- Sitemizde 7 Adet Moderatör Alınacaktır.
2- Admin 'e Kadar Yükselme Şansınız Var.
3- Ayın Üyesi Seçimleri Devam Etmektedir.
4- Sitemiz Yeni Tema ve Konularıyla Karşınızda...
5- Misafirken Sitemizden Faydalanma Oranınız %70 'dir
.

İYİ FORUMLAR

AnasayfaAnasayfa  T.P.FT.P.F  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

[Ksro]Legend IX

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Z3H1r
Admin
Admin

MesajKonu: [Ksro]Legend IX   Cuma Nis. 02, 2010 12:40 am

Oyunu yükledim ve bir deniyim dedim çok değişmiş deilmi bizimkide böle olcak sanırım sp ve ex yerini anladım ama alttaki o boşluğu bir türlü anlamadım guild yeri değişecek,map değişecek vs vs... işte herşey resimlerde...

öncelikle yeni gelen şehrimize bakalım.şehir e gitmek için 36k para istiyor ve 90 - giremio sanırım ben giremedim bu arada herkes yeni ırk gelcek dio düşünüodu(bende dail xD)ama yeni ırk yoq yalan dolan xD

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 253KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 252KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 252KBdir.

İşte burda görüldüğü gibi 36k istio ama giremedim ben lwl sınırı yüzünden

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 256KBdir.

Yeni Giriş Ekranı Bu

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 246KBdir.

Burasi Guild oluo çok deişmiş

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 238KBdir.

+ Basma Yeri(Y) Oluo burası daha da deişmiş...

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 259KBdir.

Burası Bana Garip Geldi

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 253KBdir.

Stall Network

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 212KBdir.

Yeni Map ekranımız.yana doru açıldığında canavarların kaç lwl nerde olduklarını gösterio

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 215KBdir.

Son Olarak İtem Mall

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1152x864 piksel, büyüklüğü ise 203KBdir.

Görüldüğü Gibi Oyunumuz Baya Değişecek gibi xD

İçeri Giren Bi Arkadaşımızdan Resimler

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 213KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 219KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 230KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 274KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 229KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 188KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 105KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 205KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 115KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 96KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 242KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 234KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 220KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 141KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 131KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 117KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 236KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 238KBdir.

Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Tam resmi görmek için bu çubuğa tıklayın. Resmin özgün boyutu 1280x1024 piksel, büyüklüğü ise 248KBdir.

[Ksro]Legend IX
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası